Nagrody dla najlepszych policjantów. Pożegnanie asp. szt. Adama Łabuza

Nagrody dla najlepszych policjantów. Pożegnanie asp. szt. Adama Łabuza

Dzisiaj (10 listopada br.) w Komendzie Miejskiej Policji w Krakowie odbyła się uroczysta odprawa służbowa. W jej trakcie insp. Rafał Leśniak, Komendant Miejski Policji w Krakowie, pożegnał odchodzącego na emeryturę asp. szt. Adama Łabuza, Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji Komisariatu Policji VIII w Krakowie. Szef krakowskiej policji nagrodził także nagrodami pieniężnymi siedmiu policjantów, zarówno pionu prewencji, jak i kryminalnego.

Asp. szt. Adam Łabuz pożegnał się z policją po 27 latach służby. Podziękował za długoletnią współpracę policjantkom, policjantom i pracownikom Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Otrzymał z rąk insp. Rafała Leśniaka okolicznościowy grawerton i upominek.

- Życzę każdemu, aby odchodził z policji z satysfakcją dobrze spełnionego obowiązku oraz w takich okolicznościach, jak dzisiaj. Wśród kadry kierowniczej i przy oklaskach- powiedział insp. Rafał Leśniak.

Następnie komendant miejski nagrodził siedmioro policjantów: dwóch z Komisariatu Policji VI, jednego z KP I, dwóch z Wydziału Sztab Policji oraz dwóch funkcjonariuszy Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.