Prośba o pomoc w identyfikacji sprawcy

Prośba o pomoc w identyfikacji sprawcy

Wydział Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza (sygn. PR 3 ds. 198.16) prowadzi czynności w sprawie o przestępstwo z art. 280 par 1 KK i inne.

 

W trakcie prowadzonego postępowania, na podstawie nagrania monitoringu z miejsca zdarzenia, ujawniono wizerunek jednego ze sprawców rozboju.

Zwracamy się o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który w dniu 12 marca 2016 roku na stadionie przy ul. Kałuży w Krakowie w trakcie odbywającej się imprezy masowej w postaci meczu ligowego pomiędzy drużynami Cracovia Kraków i Legii Warszawa, po uprzednim doprowadzeniu do stanu bezbronności pracowników punktu gastronomicznego poprzez popychanie, uderzenie w twarz i kopanie dokonał kradzieży produktów spożywczych, a czynu dopuścił się publicznie i bez powodu, okazując przez to rażące lekceważenie obowiązującego porządku prawnego.

 

Sprawca to n/n mężczyzna w wieku ok 25-35 lat, średniej budowy ciała, ubrany w momencie zdarzenia w białą, pikowaną kurtkę, niebieskie spodnie dżinsowe, buty sportowe adidas, czarno białą czapkę.

 

Informacje można przekazywać anonimowo do Wydziału Do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie telefonicznie na nr 12-615-26-50 lub mailowo na adres: sekretariat.wzizkmp@krakow.policja.gov.pl lub 997.