Drużyna KWP w Krakowie zajęła I miejsce w „IV Piłkarskim Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa”

30 września br. na boisku sportowym DTS Tramwaj przy ul. Praskiej 61a w Krakowie odbyła się czwarta edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. W Turnieju wzięło udział dziesięć drużyn reprezentujących: MPWiK, MPO, Grupa ZUE, MPEC, MPK-Motorniczowie, MPK-Kierowcy, MPK-Mechanicy, Straż Miejska, Straż Pożarna oraz KWP w Krakowie.

Rozgrywki po raz trzeci wygrał zespół reprezentujący Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie, pokonując w finale drużynę MPWiK. W regulaminowym czasie pojedynek nie przyniósł rozstrzygnięcia i zakończył się remisem 1:1. Dogrywka, w postaci rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę i tym razem drużyna KWP w Krakowie mogła świętować sukces, ponownie zwyciężając w tym turnieju. PUCHAR JEST NASZ - GRATULUJEMY!