Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, na zlecenie Ministerstwa Zdrowia, w ramach Narodowego Programu Zdrowia od grudnia 2017 r. prowadzi Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego. Pomoc udzielana jest bezpłatnie, całodobowo przez 7 dni w tygodniu poprzez telefon 800 70 2222 a także czat oraz e-mail: porady@liniawsparcia.pl 

Polish

STOP wypalaniu traw!

Co roku o tej samej porze – w okresie wiosennym dochodzi do pożarów wznieconych wypalaniem traw na łąkach oraz nieużytkach rolnych. Przypominamy, że takie zachowania są czynem bezprawnym pociągającym za sobą odpowiedzialność karną. Prawo przewiduje karę grzywny, aresztu, a nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Polish

Trwa XI edycja konkursu "Policjant, który mi pomógł"

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji XI edycji ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

Polish

Policjanci poszukują właściciela odnalezionych kluczy.

Miechowscy policjanci poszukują właściciela kluczy, które zostały znalezione na ulicy Sienkiewicza w Miechowie.

W marcu br. na ulicy Sienkiewicza w Miechowie znalezione zostały dwa klucze z dopiętym do nich brelokiem skórzanym. Prawdopodobnie są to klucze do drzwi wejściowych do mieszkania. Jak dotąd nikt nie zgłaszał kradzieży ani zagubienia takich kluczy. Policjanci przekazali znalezione klucze do Biura Rzeczy Znalezionych przy Starostwie Powiatowym w Miechowie.

Polish

Pages

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie