Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” został ogłoszony konkurs filmowy „Filmowy przeWODNIK"

W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą” został ogłoszony konkurs filmowy „Filmowy przeWODNIK".

W konkursie mogą wziąć udział zespoły do 5 osób w wieku do 18 lat. 

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do 1 września  2017 r. 30-sekundowego spotu filmowego promującego bezpieczne przebywanie w wodzie lub nad wodą oraz wypełnionej karty zgłoszenia podpisanej przez opiekuna zespołu na adres:

 

Polish

Miechowscy policjanci uczestniczyli w uroczystych Obchodach Święta Wojska Polskiego

W dniu 15 sierpnia 2017 roku w Miechowie odbyły się uroczyste Obchody Święta Wojska Polskiego. W odbywających się na miechowskim Rynku uroczystościach uczestniczył Z-ca Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie mł. insp. Wojciech Domagała wraz z pocztem sztandarowym dowodzonej przez niego jednostki.

   

 

Polish

Miechowski Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego rowerzystę.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Książ Wielki. Dyżurny miechowskiej jednostki  będąc po służbie przebywał we wsi Boczkowice. Tam zauważył nietrzeźwego mężczyznę, który wsiadł na rower i wyjechał na drogę publiczną. Nie zwlekając ani chwili policjant podjął interwencję dzięki której nietrzeźwy amator jednośladu nie pojechał zbyt daleko. Funkcjonariusz uniemożliwił rowerzyście jazdę i wezwał  patrol policji.

Polish

Małopolscy policjanci rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która dokonała 4 napadów rabunkowych na sklepy spożywcze w Małopolsce. Podczas ostatniego napadu sprawcy zostali zatrzymani kilkadziesiąt minut po dokonaniu rozboju

27.07. około godz. 20 policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie zatrzymali 3 sprawców napadu na sklep spożywczy, do którego doszło kilkadziesiąt minut wcześniej w miejscowości Janowiczki koło Miechowa.

Polish

Obchody Święta Policji w Komendzie Powiatowej Policji w Miechowie.

Dzisiaj, 31 lipca 2017 roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Miechowie odbyła się uroczystość z okazji 98 rocznicy powołania Policji Państwowej. W uroczystości wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Paweł Dzierżak, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych a także służb i instytucji współpracujących z miechowską Policją. Podczas uroczystości policjantom z miechowskiej komendy wręczone zostały odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe.

Polish

Pages

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie