Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

ZATRZYMANO SPRAWCĘ KRADZIEŻY.

W miniony czwartek, 13.08.2015 r. miechowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kilka miesięcy wcześniej dokonał kradzieży.

Do kradzieży doszło w połowie kwietnia 2015 r. w Pojałowicach. Nieznany wtedy sprawca wykorzystując nieostrożność domowników wszedł do domu, skąd skradł komputer przenośny, zegarek oraz odzież o łącznej wartości około 3000 zł.

Polish

POSIADAŁ ALKOHOL I KRAJANKĘ TYTONIOWĄ BEZ POLSKICH ZNAKÓW AKCYZY A TAKŻE AMUNICJĘ OSTRĄ.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Miechowie zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o posiadanie alkoholu oraz wyrobów tytoniowych niewiadomego pochodzenia.

Do zatrzymania doszło wczoraj, 12 sierpnia, w Charsznicy. W miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli ponad dziesięć litrów alkoholu i dwanaście kilogramów suszu tytoniowego bez polskich znaków akcyzy. Podczas czynności policjanci odnaleźli także trzy sztuki amunicji ostrej różnego kalibru.

Polish

POLICJANCI Z ZAWIERCIA POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO.

Policjanci z Zawiercia poszukują świadków tragicznego zdarzenia, do którego doszło na drodze w pobliżu Żarnowca. Leżącego na ulicy rannego mężczyznę zauważyli inni użytkownicy drogi. Na skutek doznanych obrażeń 26-letni pieszy zmarł w szpitalu. Wszelkie informacje mogące pomóc w wyjaśnieniu okoliczności wypadku prosimy kierować pod nr tel. 32 67 38 255

Polish

Rusza kampania "Dopalacze kradną życie"

Dopalacze kradną życie – to nazwa akcji profilaktycznej, łączącej wszystkie osoby, którym zależy na walce z tymi niebezpiecznymi substancjami. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych, podczas inauguracji kampanii, podpisany został pakt przeciwko dopalaczom. Do akcji dołączyło już wiele osób, m.in. przedstawiciele mediów, środowiska naukowe, sportowcy oraz instytucje i organizacje pozarządowe.

czytaj więcej na:

Polish

Pages

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie