Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Szkoła Podstawowa w Wysocicach „Szkołą promującą bezpieczeństwo”

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Gołcza, która odbyła się w miniony czwartek 19 listopada, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Miechowie mł. insp. Wojciech Domagała wręczył Panu Markowi Machnikowi – dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wysocicach certyfikat „Szkoły promującej bezpieczeństwo”.

Polish

Życzenia od kierownictwa małopolskiej Policji z okazji święta Słuzby Cywilnej

11 listopada to Dzień Służby Cywilnej – święto tych, którzy swoją sumienną i  rzetelną pracą dają gwarancję sprawnego funkcjonowania administracji. Polska Policja zatrudnia kilkanaście tysięcy pracowników, również w garnizonie małopolskim - którzy wspierają działania naszej formacji i samych policjantów.

Z tej okazji Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinspektor Mariusz Dąbek, w imieniu swoim i kierownictwa małopolskiej Policji, składa na ręce pracowników służby cywilnej życzenia i słowa podziękowania.

Polish

Obchody Święta Niepodległości oraz Święta Korpusu Służby Cywilnej w małopolskim garnizonie Policji

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości oraz przypadającym tego samego dnia Świętem Korpusu Służby Cywilnej Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie, nadinspektor Mariusz Dąbek spotkał się z policjantami i pracownikami cywilnymi.

Polish

REWIR DZIELNICOWYCH PRZENIESIONY DO NOWEJ KOMENDY.

Jak już informowaliśmy od kilku dni miechowska Policja ma nową siedzibę położona przy ul.B.Prusa 3 w Miechowie. Do nowego budynku przenieśli się także dzielnicowi, którzy do tej pory pełnili służbę w Rewirze Dzielnicowych mającym siedzibę w Urzędzie Gminy i Miasta w Miechowie.

Dla lepszego i sprawniejszego kontaktu ze społeczeństwem dzielnicowi zostali wyposażeni w telefony komórkowe.  Każda kto potrzebuje porady może zdzwonić pod indywidualny numer telefonu Policjanta.

Polish

Pages

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie