Komenda Powiatowa Policji w Miechowie

Zawody wędkarskie o puchar kierownictwa miechowskiej Policji odbyły się podczas Dni Miechowa.

W ostatnią niedzielę, 25.06.2017 r., podczas odbywających się Dni Miechowa, na zbiorniku wodnym w Parku Miejskim w Miechowie przeprowadzone zostały zawody wędkarskie o Puchar Kierownictwa Miechowskiej Policji. Zawody odbywały się metodą dowolną i zaliczane były do rankingu wędkarza roku 2017. Wzięło w nich udział 15 osób. Zwycięstwo i puchar wywalczył Grzegorz Witos, drugie miejsce zajął Marcin Kaczyński a na najniższym stopniu podium stanął Michał Andryjiszyn.

Polish

Uszkodził dwa samochody, został zatrzymany przez policjantów.

Podczas minionego weekendu policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził dwa samochody. Sprawca będąc w stanie nietrzeźwości wszedł na jezdnię zatrzymując przejeżdżający samochód i kopiąc uszkodził jago drzwi a następnie wybił w nim szybę. Chwilę później uszkodził kolejny samochód i uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku szybkiej reakcji policjantów został zatrzymany i odpowie za swoje zachowanie.

Polish

Poradnik „Hymn Polski” czyli jak śpiewać z szacunkiem i bez błędów.

Najnowsza publikacja MSWiA dotycząca symboli narodowych zatytułowana „Hymn Polski” powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą śpiewać nasz hymn z szacunkiem. Jej autorami są Przemysław Rey -  dyrektor Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie i Małgorzata Gańska - kustosz tego Muzeum. Ta bogato ilustrowana książeczka zawiera informacje, które pomogą zrozumieć znaczenie słów Mazurka Dąbrowskiego i poznać jego historię. W poradniku znajdują się także zapis nutowy oraz wskazówki dotyczące zachowania podczas wykonywania lub odtwarzania hymnu.

Polish

Rozpoczynają się wakacje. Zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci.

Zapewnienie bezpieczeństwa osobom korzystającym z letniego wypoczynku to jedno z najważniejszych zadań Policji. W tym celu funkcjonariusze przeprowadzą działania wzmożone pn. „Bezpieczne Wakacje 2017”. Pamiętajmy jednak, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych a szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dzieci.

Polish

„Kręci mnie bezpieczeństwo” - spotkanie miechowskiej Policji z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Kozłowie.

Obchodzony w Szkole Podstawowej nr 1 w Kozłowie dzień sportu stał się okazją do spotkania miechowskiej Policji z młodzieżą. Tematem wiodącym było kulturalne kibicowanie a całości przyświecało hasło kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”.

Polish

Debata z mieszkańcami gminy Kozłów.

Wczoraj, 20.06.2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kozłowie odbyła się kolejna debata społeczna zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Miechowie. Tym razem kierownictwo miechowskiej Policji debatowało z mieszkańcami gminy Kozłów. W debacie uczestniczył także Wójt Gminy Kozłów Jan Zbigniew Basa oraz Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Miechowie st. bryg. Grzegorz Kosiński

Polish

Ogólnopolska kampania „Łapki na kierownicę”.

Ruszyła ogólnopolska kampania „Łapki na kierownicę” zainicjowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz firmę Naptis S.A., która jest operatorem popularnego wśród kierowców komunikatora Yanosik. Głównym celem kampanii jest przeciwdziałanie zagrożeniom w ruchu drogowym jakie niesie ze sobą używanie podczas kierowania pojazdem telefonu trzymanego w ręku.

Polish

Pages

Subscribe to RSS - Komenda Powiatowa Policji w Miechowie