Funkcjonariusze nagrodzeni za uratowanie życia

Funkcjonariusze nagrodzeni za uratowanie życia

Dzisiaj w siedzibie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie odbyła się uroczystość, w trakcie której między innymi podziękowanie otrzymali policjanci oraz strażacy, którzy dzięki szybkiemu działaniu i dobrej wzajemnej współpracy uratowali mężczyznę chcącego targnąć się na własne życie.

Mężczyzna zamierzał wyskoczyć z 10 piętra jednego z bloków w Bronowicach, o czym pisaliśmy w artykule http://krakow.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/chcial-wyskoczyc-z-okna-uratowali-go-funkcjonariusze-0.

Wśród nagrodzonych byli dwaj funkcjonariusze z Komisariatu Policji IV w Krakowie, st. sierż. Marcin Bębenek oraz sierż. Robert Kopeć.  Otrzymali nagrody pieniężne, wręczone przez Zastępcę Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie mł. insp. Jacka Cholewę oraz listy gratulacyjne, które wręczył Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. mgr inż. Paweł Knapik

Komendanci podziękowali za sprawnie przeprowadzaną akcję, w czasie której uratowane zostało to co najcenniejsze – życie człowieka.