Nagrody i gratulacje komendanta miejskiego

Nagrody i gratulacje komendanta miejskiego

Dzisiaj (21 czerwca br.) trzech policjantów Komendy Miejskiej Policji w Krakowie otrzymało nagrody motywacyjne. Wręczył je mł. insp. Robert Michna, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie. Funkcjonariusze Komisariatu Policji V, Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KMP w Krakowie zostali nagrodzenia za zaangażowanie i profesjonalizm w trakcie realizacji sprawy, która zakończyła się zatrzymaniem sprawcy napadów na placówki bankowe i pocztowe.

- Dziękuję Wam za zaangażowanie i wyniki. Jestem dumny, że mogę pracować z takimi policjantami. Gratuluję także Waszym przełożonym, to także ich sukces- powiedział do nagrodzonych funkcjonariuszy mł. insp. Robert Michna, nadzorujący w krakowskiej policji pion kryminalny.

W krótkiej uroczystości wzięli udział także mł. insp. Dariusz Szczypiór, Komendant Komisariatu Policji V, nadkom. Wojciech Iskra, Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego oraz asp. szt. Jacek Chojnowski, Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KMP w Krakowie.