Kraków, 50-letni Jacek Hodurek poszukiwany listem gończym

Kraków, 50-letni Jacek Hodurek poszukiwany listem gończym

Skazany Jacek Hodurek poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wieliczce, do odbycia kary 11 miesięcy i 14 dni pozbawienia wolności w związku z naruszeniem art. 266 § 1 kk. tj. ujawnienie lub wykorzystanie informacji uzyskanej w związku z wykonywaną funkcją lub czynnościami służbowymi oraz art. 224 § 2 kk. tj. wymuszanie czynności urzędowych.

 Rysopis:

Wzrost: ok 170 cm

Włosy: koloru blond

Oczy: zielone

Twarz: okrągła

Średnia budowa ciała

 

Znaki szczególne:

tatuaż w kształcie kropki w okolicy lewego oka tatuaż na barkach, symetrycznie po 4 gwiazdki tatuaż na lewej łopatce przedstawiający głowę kobiety z wężem tatuaż na prawym barku w postaci głowy smoka a na lewym barku, głowy pirata liczne tatuaże na całym ciele.

 

50-latek ostatni raz zamieszkiwał w Koźmicach Małych w powiecie wielickim. Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji VI w Krakowie pod nr tel. pod  nr tel. 47 83-52-917 lub 112.

 Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności  do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.