Nagrody komendanta głównego dla krakowskich policjantów

Nagrody komendanta głównego dla krakowskich policjantów

Dzisiaj (22 lipca br.) Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Tomasz Miłkowski nagrodził pięciu krakowskich policjantów. Wspólnie z insp. Januszem Barcikiem, Komendantem Miejskim Policji w Krakowie, podziękował za znakomite wyniki funkcjonariuszom dwóch wydziałów- do walki z przestępczością narkotykową i kryminalnego. Policjanci otrzymali nagrody pieniężne przyznane przez komendanta głównego policji.

- Dziękuję za Wasze zaangażowanie, które doprowadziło do skutecznej realizacji dwóch ważnych spraw kryminalnych. Cieszę się, że mogę osobiście Wam podziękować i wręczyć te nagrody- powiedział insp. Tomasz Miłkowski, szef małopolskiej policji.

Komendant Miejski Policji w Krakowie insp. Janusz Barcik dołączył się do gratulacji i podziękowań, podkreślił także, że zaszczytem jest współpraca z takimi profesjonalistami.

W krótkiej uroczystości wzięli także udział przełożeni policjantów: Naczelnik Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową  asp. szt. Robert Żmudzki i Naczelnik Wydziału Kryminalnego KMP w Krakowie asp. szt. Jacek Kolbiarz.