Zabezpieczyli narkotyki warte 2 miliony złotych-odebrali listy gratulacyjne od Komendanta Głównego Policji

Zabezpieczyli narkotyki warte 2 miliony złotych-odebrali listy gratulacyjne od Komendanta Głównego Policji

Zabezpieczyli narkotyki warte 2 miliony złotych – nagrodzeni policjanci odebrali listy gratulacyjne od Komendanta Głównego Policji. Policjanci przejęli aż 135 kilogramów marihuany i zlikwidowali nielegalną fabrykę narkotyków 

Wczoraj [2 czerwca br.] Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie inspektor Tomasz Miłkowski wręczył listy gratulacyjne wyróżniającym się policjantom garnizonu małopolskiego, przyznane przez Komendanta Głównego Policji. W obecności przełożonych funkcjonariuszy Komendant Wojewódzki podziękował trzem policjantom z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie za aktywną i pełną poświęcenia służbę oraz wykrycie bardzo poważnej sprawy. 

W kwietniu br. policjanci kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu zatrzymali mężczyznę zaopatrującego w hurtowe ilości narkotyków odbiorców z terenu woj. małopolskiego. 

Diler wpadł w ręce policjantów z Krakowa w Sandomierzu, gdzie w budynku stolarni założył profesjonalną uprawę konopi indyjskich. Policjanci zabezpieczyli kilkaset sztuk konopi, w różnej fazie wzrostu (od 40 do 70 cm) oraz sprzęt służący do profesjonalnej uprawy środków odurzających. Następnie policjanci ujawnili aż 135 kilogramów marihuany oraz pieniądze w kwocie kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków to 2 miliony złotych. 

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.