AKTUALNOŚCI

Wypadek drogowy w Krakowie

Data publikacji 04.06.2024

Dzisiejszej nocy (04.06.br.) w rejonie Zabłocia doszło do wypadku drogowego. Kierujący osobową Toyotą uderzył w słup energetyczny. Został zabrany do szpitala w stanie zagrożenia życia. Przyczyny wypadku będą wyjaśniane.

Dzisiaj, tuż po północy na ul. Gustawa Herlinga – Grudzińskiego doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Kierujący Toyotą jadąc od strony mostu Kotlarskiego nie dostosował prędkości do panujących warunków i z impetem uderzył w słup energetyczny.

Na miejscu straż pożarna przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydobyła z samochodu kierującego, który z obrażeniami zagrażającymi życiu został przewieziony do szpitala. Oprócz kierującego Toyotą nikt nie ucierpiał. W czasie działań ratowniczych droga była zablokowana i ruch odbywał się torowiskiem tramwajowym, a następnie ulicą po jednym pasie. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora, na miejscu przeprowadzono oględziny z udziałem biegłego do spraw rekonstrukcji wypadków. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach!

 

  • akcja ratunkowa strażaków wydobywających poszkodowanego z wraku samochodu
  • wrak samochodu przy słupie energetycznym
  • zniszczony w wyniku wypadku czerwony samochód
Powrót na górę strony