AKTUALNOŚCI

„Wieczór marzeń w zoo” z dziećmi z hospicjum, policjantami krakowskiej drogówki i technikiem kryminalistyki z KMP w Krakowie

Data publikacji 10.06.2025

W magicznej scenerii krakowskiego Zoo, 6 czerwca br. odbył się niezwykły „Wieczór marzeń”, podczas którego dzieci z hospicjum mogły na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Krakowie z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Techniki Kryminalistycznej, którzy z ogromnym sercem zaangażowali się w spotkanie.

Mali goście mieli okazję nie tylko podziwiać zwierzęta, ale także wsiąść do radiowozu, usiąść motocyklu, przymierzyć policyjną czapkę aby na moment wczuć się w rolę policjanta. Uśmiechy dzieci były najlepszym dowodem na to, jak wiele znaczy dla nich chwila radości i beztroski, a obecność policjantów wzbudziła wiele pozytywnych emocji.
Wieczór zakończył się ogniskiem i wręczeniem drobnych upominków. Była to piękna lekcja empatii, solidarności i tego, jak ważne są marzenia – nawet te najmniejsze.

Powrót na górę strony